PORAŻKI SENIORÓW I JUNIORÓW

Porażkami seniorów i juniorów młodszych zakończyły się mecze ligowe rozegrane podczas przedłużonego majowego weekendu.

Drużyna seniorów w mocno okrojonym składzie (tylko 1 zawodnik rezerwowy) przegrała w derbach Powiatu Słubickiego z liderem tabeli - drużyną SKP Słubice 0 - 6.

Skład naszej drużyny: Krzysztof Białas - Kacper Dąbrowski, Andrzej Nowakowski (60' Paweł Jankowski), Szymon Prędki, Krystian Owczarz, Wojciech Rożnowski, Łukasz Skowronek, Maciej Chmielewski, Maciej Umecki, Andrzej Kuśmierek i Damian Klonowski.

Juniorzy młodsi zmierzyli się w Gorzowie Wlkp. z drużyną Stilonu i przegrali aż 0 - 12.

Skład juniorów: Dawid Gzowski - Maciej Babiarz, Jakub Krynicki, Michał Lasek, Bartosz Oczyński, Patryk Rożnowski, Jakub Śliwiński, Adrian Staroszczyk, Szymon Sypniewski, Patryk Zięba i Szymon Żukrowski.