ZWYCIĘSTWO MŁODZIKÓW, PORAŻKI SENIORÓW I JUNIORÓW.

Tylko drużynie młodzika udało się odnieść zwycięstwo podczas ubiegłego weekendu. Porażkami zakończyły się mecze seniorów i juniorów młodszych.

SENIORZY

KS ZORZA KOWALÓW - POGOŃ KRZESZYCE   0 - 2

Skład seniorów: Krzysztof Białas - Szymon Prędki, Łukasz Kamiński, Wojciech Rożnowski, Łukasz Niedźwiecki, Maciej Chmielewski, Łukasz Skowronek (80' Filip Matysiak), Andrzej Kuśmierek (65' Krystian Owczarz), Kamil Roszak, Patryk Rożnowski i Damian Klonowski.

JUNIORZY MŁODSI

KS ZORZA KOWALÓW - SPARTAK DESZCZNO   1 - 4

Bramka: Michał Lasek.

Skład juniorów: Jakub Krynicki - Maciej Babiarz, Ernest Bernacki, Jakub Chmielewski, Dawid Gzowski, Karolina Lach, Michał Lasek, Bartosz Oczyński, Jakub Śliwiński, Patryk Zięba i Szymon Żukrowski.

MŁODZIKI

GKS BLEDZEW - KS ZORZA KOWALÓW   1 - 8

Bramki: Bartosz Bilot - 5, Jakub Oczyński, Malwina Wiewiórska i Kacper Gumienny.

Kadra meczowa młodzików: Marek Ratajczak - Kacper Peters, Kacper Gumienny, Patryk Dylewski, Wiktor Kołodziński, Jakub Oczyński, Arkadiusz Kuśmierek, Bartosz Parzyszek, Daniel Zator, Bartosz Bilot, Klaudiusz Hańbicki, Julian Murmyło, Jakub Maj, Malwina Wiewiórska, Wojciech Jędrzejewski.